Kdo jsme

MÍŠA & ANTONIO CARLINI

Ve světě gastra jsme oba už od 15ti, a na té společné cestě chutěmi a vůněmi od roku 2012. Společně jsme provozovali několik podniků v Česku i v Itálii (kavárna, bistro, horská chata, turistická restaurace...) a nyní pečeme, vaříme a cateringujeme po celém světě 🙂 se základnou v Brně. Oba máme v kapse VL kuchaře, a k tomu jeden BA v oboru business management a jedna celostní medicína - dohromady dobrý základ pro úspěšné podnikání v oblasti gastronomie. Přes crowdfundingovou kampaň jsme si na přelomu 2016/2017 vysbírali finance na rozběhnutí projektu PERSONALDINNER, z kterého pomalu krystalizuje naše rodinná značka CARLINI.

PROČ ŽIVÉ JÍDLO?

Suroviny vybíráme hlavně dle sezony, recepty si upravujeme tak, aby nás to všechny bavilo. Rádi listujeme v starých kuchařkách a receptech babiček, ale po ruce je i Gualtiero Marchesi, Chad Robertson, a nechybí ani náš Zděněk 🙂 Vše co můžeme, si vyrábíme i nasbíráme sami. Žádné prášky, polotovary ani rozpeky. Vlastní pečivo, carpaccio, omáčky, dezerty, tyčinky, krekry, dorty, těstoviny, zavařeniny, dokonce často i jedlé kvítí a bylinky.

GLOCAL

GLOBAL + LOCAL = GLOCAL.
Není cílem podporovat pouze domácí výrobky, ale podporovat poctivou domácí výrobu, ať už doma znamená kdekoliv. Náš domov je totiž Česko, Slovensko, Maďarsko i Itálie...Každá země má něco neskutečně dobrého, co rádi v naší kuchyni používáme.

Pro více inforamcí o konkrétních službách a cenách klikněte ZDE.

Brno 2012
Brno 2012
Caselle 2013
Caselle 2013
Oulx 2014
Oulx 2014
Brno 2018
Brno 2018
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial