Protože filozofie patří i do jídla...

Passione

Vášeň k vaření je základem kvalitního výsledku. Baví nás tvořit, vařit, přivonět, ochutnat, zkusit, a znovu objevovat kvalitní suroviny při našich gastro cestách. Rádi listujeme v starých kuchařkách a receptech babiček, ale po ruce je i Gualtiero Marchesi, nebo náš český revolucionář Zdeněk.

Glocal

GLOBAL + LOCAL = GLOCAL.
Není cílem podporovat pouze domácí výrobky z jednoho místa, ale podporovat poctivou domácí výrobu, ať už doma znamená kdekoliv. Náš domov je totiž jak Česko, tak Itálie…Každá země má něco neskutečně dobrého, co rádi v naší kuchyni používáme.

Živé jídlo

Vše co můžeme, si vyrábíme i nasbíráme sami. Žádné prášky, polotovary ani rozpeky. Vlastní pečivo, carpaccio, omáčky, dezerty, tyčinky, krekry, dorty, těstoviny, zavařeniny, dokonce často i jedlé kvítí a bylinky.

E-shop

Podívejte se na náš éšop, ve kterém najdete čerstvé kváskové bochníky, italské olivy, mouku mletou na kameni a mnoho dalšího. Stačí kliknout na produkt a přistanete na www.shop.carlini.cz.

To jsme my

Vaříme, vymýšlíme, pečeme, jezdíme za vámi, fejsbůkujeme, instáčujeme, zavařujeme, programujeme, fakturujeme, fotíme a rádi jíme :)
Antonio Carlini

Antonio Carlini

Chef no I.

86 // VL kuchař // diplom Celostní medicína // v gastru od 2001

Míša Carlini

Míša Carlini

Chef no II.

89 // VL kuchař // BA Hons Business management // v gastru od 2004

Prodejna Brno

Smetanova 12, Brno 602 00
PO - PÁ  7:00 - 18:30
+420 608 670 831

Přijímáme platební karty. Letní posezení na zahrádce. 

Kontaktujte nás

Prodejna Smetanova 12
+420 608 670 831

Antonio (catering, mouky, velkoobchod)
+420 774 259 118

Míša (fakturace, e-shop)
+420 720 028 936

Pokud to nezvedáme, omlouváme se, ale pravděpodobně jsme na akci nebo uprostřed přípravy. Pošlete nám sms nebo nás ideálně kontaktujte emailem:

info@carlini.cz

Rychlý kontakt zde

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial