SVATEBNÍ CATERING

Ceník rok 2023

CELODENNÍ SVATEBNÍ RAUT: 1690 Kč/os

SERVÍROVANÝ OBĚD (tři chody): 880 Kč/os

ODPOLEDNÍ RAUT: od 1150 Kč/os

Ceny jsou platné při počtu osob od 50 a výše. Pokud máte méně než 50 osob, na ceně se s vámi individuálně domluvíme. 
Na přání vám můžeme poslat vzorovou svatební nabídku za našich předchozích akcí, nebo si můžete rozkliknout náhled nabídky níže. 

Pokud si přejete vypracovat svatební nabídku na míru pro vás, účtujeme si poplatek 500 Kč. Pokud se pak rozhodnete závazně si objednat naše služby, tuto částku vám strhneme z ceny vašeho eventu. 

V ceně svatebního cateringu jsou talířky, příbory, jídlo, obsluha a v případě potřeby i rautové stoly. Cena nezahrnuje dekorace, stoly, židle atd. Pokud si od nás objednáte pouze servis jídla, náš personál pokryje vše spojené s jídlem, ale nepokryje obsluhu, přípravu a doplňování nápojů ani sklo a mytí skla. V případě vaše zájmu je potřeba se domluvit na dalším personálu navíc. 

NÁHLED SVATEBNÍ NABÍDKY

SERVIS KÁVY
Zajistíme kávu pro vaše hosty po celý svatební den. Používáme italské kávy Lavazza, Vergnano, Pellini, Trieste. Smozřejmostí je přírodní cukr, sladidlo, mléko kravské i sójové. Servis včetně hrníčků, podtalířků a lžiček, k dispozici neomezeně po celý svatební den. V ceně je zahrnuta i obsluha, která se postará o přípravu kávy i umývání a sklízení špinavých hrníčků.

do 50 osob 2300 Kč
do 80 osob
3000 Kč
do 110 osob
3500 Kč
do 150 osob
4000 Kč

SERVIS NEALKO
V našem nealko servisu vám zajistíme
vodu perlivou i neperlivou s mátou a ovocem, zelený ledový čaj slazený medem a citronem (nebo limonáda z domácího sirupu dle sezony) a 100% džus z vyzrálého ovoce, které je bez přidaného cukru. Džusy vám namícháme sami a na výběr jsou různé příchutě od klasiky jako citrus mix nebo multivitamin, přes lesní plody a hrozny až k exotice jako např. mango. Našim cílem je osvěžit hosty ve sluneční letní den a nepředávkovat je zbytečně cukrem. Proto nemáme v nabídce nápoje typu Coca cola nebo Fanta. Samozřejmě jsou i tyto nápoje vynikající k namíchání cocktailů, v případě zájmu vám je dokážeme zajistit taky.
Nápoje servírujeme v nádobách na limonády s kohoutkem, v ceně zahrnuty i sklenice na nealko a obsluha, která po celou dobu akce doplňuje nápoje, sklízí a umývá nealko sklenice.

do 50 osob 4500 Kč
do 80 osob
5000 Kč
do 110 osob
5500 Kč
do 150 osob
6000 Kč

SERVIS VÍNO, PIVO, ALKO
Tyto položky si rádi zajišťují svatebčani sami, v případě zájmu dokážeme samozřejmě zajistit taky. 

FIREMNÍ CATERING

Cena závisí od budgetu klienta i na provedení samotné akce, zda je požadován catering s obsluhou nebo pouze zajištění občerstvení.

NÁHLED FIREMNÍ NABÍDKY

ŠÉFKUCHAŘI DO DOMU

5-chodové degustační menu, které servírujeme přímo u vás doma.
Minimálně 4 osoby, maximálně 12.
Cena od 1200 Kč/os v závislosti od menu (např. u ryb a mořských specialit se cena zvyšuje).
K ceně je připočítán jednorázový poplatek za dopravu dle lokality
Cena zahrnuje 5-chodové degustační menu, nezahrnuje víno.
Menu připravujeme vždy na míru dle sezónních surovin a přání klienta.

NÁHLED MENU PRO ŠÉFKUCHAŘE DO DOMU

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial